Sivu 1/1
M: Stern nojapyörä/peräkärry SAANUT UUDEN KODIN
Lähetetty: 19 Heinä 2010, 23:03
Kirjoittaja Nojanalle
Re: Stern nojapyörä/peräkärry
Lähetetty: 20 Heinä 2010, 16:07
Kirjoittaja janx
Ilman kuvia tästä on kyllä täysin mahdoton kiinnostua. Lisäksi tuotteen sijainti on erittäin kätevä tieto.
Re: Stern nojapyörä/peräkärry
Lähetetty: 20 Heinä 2010, 17:16
Kirjoittaja Nojanalle
Kuvan voisin laittaa. Mutta kun tierän miten sen sinne saisin puukattua. Kun tämä minun alkeelinen tietokoneeni ei siihen pysty. Täytyy kysyä Ollilta jos saisin sen sinne siirettyä. Nyt kuvan löytää vanhoista sivustoista jotka käsittelevät nojapyörä kalustoo Suomessa. Pyörä ja peräkärry sijaitsee Jyväskylässä. Tällä hetkellä en voi kun tekstin muorossa auttaa kiinostuneita. Ainii pyörä valmistui talvella 2006. Olin sillä ensikerran ahvenaanmaan reissulla , nojapyörätapahtumassa.
Re: Stern nojapyörä/peräkärry
Lähetetty: 20 Heinä 2010, 22:08
Kirjoittaja janx
No minua varten ei kannata suuria tekoja ruveta tekemään kuvien takia. Mutta yleisesti vain kommentoin, että on huomattavasti helpompi myydä kuvan kanssa. Ja ei sitä tiedä mihin heräteostoksiin sitä sortuu, kun se oikea sattuu kohdalle. 
Re: M: Stern nojapyörä/peräkärry
Lähetetty: 01 Syys 2010, 20:43
Kirjoittaja Nojanalle
Nyt on niin pyörä lähtee sille joka eniten tarjoo syyskuun aikana . Mutta ilman peräkärryä. Korjattavaa on mutta tekijälle ei pahoja vikoja. Ketju ja jarrupalat uusittu. Ohjauksessa pientä Lappia. Muuten ei paha. Sopii ensi pyöräksi. Ei mene rahat hukkaan. Ajettu aikanaa keskimain 6th vuodessa . Tarjoa . Pyörästä kuvia jossain 2006 pyöräkuvissa . 
Re: M: Stern nojapyörä/peräkärry
Lähetetty: 02 Syys 2010, 13:08
Kirjoittaja Hopea
Tässä kuva pyörästä parkissa 2007 Eco-Tripillä Bomarsundissa.

Re: M: Stern nojapyörä/peräkärry
Lähetetty: 02 Syys 2010, 14:58
Kirjoittaja tavasti
Lienee tämä:

Re: M: Stern nojapyörä/peräkärry
Lähetetty: 02 Syys 2010, 16:38
Kirjoittaja Nojanalle
Kyllä se on. Muuttunut hieman ensipäivistään. Tarjouksia otetaan vastaan. Tilan ahtaus vaivaa Nojanallen pyörä varastossa. 
no kun ei kelpaa eres lähen ilman täytyy laittaa paaliin, vai onko jollain parempaa ehdotusta. Meinaan että rälläkkä laulaa vuodenvaihteessa ja paloiksi menee. Tilan ahtaus pakottaa. 